| OlgutzZea a întrebat:

ma ajutati cu niste figuri pentru pozat.......pliss

1 răspuns:
| andreeaa7 a răspuns:

Păi, am ceva idei. Dar acum depinde şi de tine cu ce faci poza respectivă. Dacă o faci cu un aparat în care se vede cu ceaţă, nu e recomandat. Dacă vrei o poză artistică, foloseşte un telefon de calitate, sau un aparat de fotografiat, telefon : Iphone (nu contează de care ) Samsung 3S...e important să aibă camera bună, iar eu ţi-am enumerat printre cele mai bune telefoane. Şi tine minte.NU le edita ca să arate ca pozele piţipoancelor, poţi să pui doar patina culoare să arate mai vie. Fă-ţi o poză cât mai naturală, mă înţelegi tu, originală.
Deci 1) Ia-ţi o şapcă (gen swag) cu nişte pantaloni scurţi care să se asorteze şi un maieu. Fă-ţi o poză în oglindă iar după fă-ţi-o in două gen cum o am eu acum la profil. Fă în aşa fel încât linia aceea dintre ele să fie transparentă. Adaugă-mă pe mess să îţi explic mai multe : andreea69_deea -Pupici;*