| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandeam care sunt cele mai bune tigari slim mai usoare pentru un baiat de 15 ani...
(Mai aromate daca se poate )

4 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Kent Convertibles [tigari normale da mentolate]

| StefiM a răspuns:

Kent nanotek de baiat au valorile la kent 4 nu-s aromate dar merg pentru un baiat sau incearca kiss nu se gasesc decat la contrabanda au multe arome si sunt decat 8 lei in rest iti pot spune multe slimuri dar slabe de baiat si cu arome nu prea gasesti slimurile sunt cam pentru fete xcum astea 2 cred ca merg cel mai bine dar mai sunt si alte slimuri glamoure vouge virginia sims winston slim etc

| AbstractGreen a răspuns:

Kent cu aroma de menta (tigarile slim sunt pentru femei, toata lumea stie asta)
iti zic eu, mai bine du-te la sala si fa muschi, de la tigari ti se ingalbenesc dintii unghiile si ochii (nu imediat, dar in timp) o sa ai piele aspra, respiratie de scrumiera si probabil cancer (sau o sa faci vreo infectie si va trebui sa-ti taie gatul, sa-ti faca o gaura prin care vei putea respira), o sa crapi cam pe la 50 de ani, no sa te mai placa nici dreacu. Mai bine sala decat fumat, iti zic eu.

| Aleksanderr a răspuns:

Nu tigarile te aleg pe tine, ci tu pe ele. Fumeaza ce vrei atat timp cat stii ca esti pe riscul tau