| GongMinji a întrebat:

ma numesc Daria si uni copii isi bat joc de mine ca parintiii mei lucreaza la aprozar ce le pot spune?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sunt niste cretini

| Dariusuu a răspuns:

Bună Daria

Nu contează unde lucrează sau ce fac atât timp cât sunt lângă tine, așa că nu-i asculta pe toți superficialii.
Sper că într-o zi se vor trezi și ei la viața reală.

Fi tare. Te pup.

| robijam a răspuns:

Macar sa te bucuri ca nu sunt someri, bine ca si-au gasit loc de munca.

| SarcasmBoy a răspuns:

Nu le spui nimic, nu ii bagi in seama, arata ca esti mai inteligenta decat ei.

| Stresanta a răspuns:

Sa le spui ca daca continua sa fie asa nici la aprozar nu o sa lucreze.

| AllleAlllexandra a răspuns:

Buna Daria happy! Nu-i baga in seama..lumea e rea si vorbeste despre altii dar despre ei niciodata nu zic nimic de parca ei sunt super perfecti..asa e lumea..rea..dar stai linistita si nu-i baga in seama..pentru toata batjocura asta o sa fie si ei pedepsiti mai incolo si o sa isi aduca aminte de tine si de ce iti spuneau. Iti doresc numai bine happy!

| packman a răspuns:

Buna Daria
NU ii baga in seamasunt niste animale, dale peste nas cu orice ocazie