| 12ion34 a întrebat:

Mă poate cineva ajuta cu o denumire de unguen pentru tratarea bubitelor din zona intimă? A avut cineva asa ceva, sau ceva asemănător? Spunurmti-mi si mie va rog frumos cu ce le-ați tratat. Vă multumesc. Puteți pozele aici :
https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns:
| mberleal354 a răspuns:

Salut! Eu te sfătuiesc sa mergi la un ginecolog doarece noi nu stim sa iti dăm un diagnostic cat despre unguent sunt mai multe feluri si nu stim care dintre ele te-ar putea vindeca