| anonim_4396 a întrebat:

happy Ma puteti ajuta cu ceva? big grin Imi puteti da un rezumat la ORICE nuvela de Ioan Slavici, in afara de Popa Tanda, si Budulea Taichii? happy Sa incapa in 2 pagini de caiet studentesc. Nu exact in 2 pagini, pot sa fie si mai scurte si mai lungi, daca e mai scot eu unele parti sau mai adaug putin... Multumesc mult... tongue

Scuzati categoria, HABAR NU AM unde sa pun intrebarea... Dau Funda si Vot happy Multumesc...

1 răspuns:
| DomnDoctorSRL a răspuns:

Da caută pe google frate