| kiss99 a întrebat:

maine am excursia si nu stiu cum sa imi fac parul, eu il am scurt, filat si putinondulat...Cum as putea sa il aranjez?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna. pai avand in vedere ca e cam cald afara,fa-ti un coc lejer ori prinde-ti parul, dar daca vrei sa-l tii desprins, indreapta-l si prinde-ti doar bretonu (daca ai). intr-o excursie zic ca nu e nevoie de prea multa aranjare

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa til prinzi in spate adica doar nu te duci la o petrecere ...asa nu te va deranja si nu-ti va fi cald big grin E doar o excursie big grin Nu trebuie sa te aranjezi pentru asta tongue Distractie placuta

| ioanaioana a răspuns:

Poti sal strangi in coada-ca oricum e foarte cald afarawinking