| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy Am parul destul de scurt - mediu, destul de des si filat tare... Vreau sa il ondulez sau sa il aranjez frumos. Am ondulator, placa, creponator. Doar intins nu imi sta bine! si maine trebuie sa merg undeva si chiar nu stiu cum sa il fac crying
Ceva sfaturi... happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Îţi recomand asta,
http://www.eva.ro/......40376.html
Te pup!

| Flaviia16 a răspuns:

Nu-mi imaginez ce par poti avea de nu-ti sta bine intins :-?
Daca nu-ti sta bine din cauza formei fetei, poti sa-l intinzi si apoi sa il intorci putin in fata cu ondulatorul sau placa asa : http://4.bp.blogspot.com/......mediu2.jpg

poza nu descrie exact ce vreau sa spun dar sper ca intelegi. bafta!

| B343 a răspuns (pentru Flaviia16):

Am breton si par filat si imi sta drept, dar in toate partile! crying

| Flaviia16 a răspuns (pentru B343):

Daca il intinzi cu placa nu-ti mai sta in toate partile happy iar daca nu folosesti balsam, incearca :d si dupa il poti modela cum vrei.
Fa-ti si niste masti de par inainte sa te speli ( galbenus de ou sau miere cu lamaie) si nu te culca cu el ud

| CatalinaKaty a răspuns:

Fa-ti bucle intoarse big grin