| JockerStoica a întrebat:

Merita sa cumpar acesti adidasi de pe acest site http://www.bravosport.ro/......rbati.html
La descriere scrie ca sunt brenduiti cu emblema nike. Ce inseamna asta?
Oare sunt originali?

1 răspuns:
| Saltbae a răspuns:

Din punct de vedere al originalității, par a fi Nike, doar ca lipsește logo-ul cu Mercurial. Partea proasta sunt serviciile acestui site, îți vor impune sa plătești produsul și pana la urma uita sa îl comande, ori nu găsesc mărimea pe care o vrei, ori culoarea, ori găsesc ei cum sa facă sa nu îți trimită produsul. Eu am avut probleme cu ei, am așteptat sa îmi vina produsele plătite cam o luna jumătate, pana la urma am anulat totul. Primește coletul, uita-te la cutia in care vin adidașii, pe talpa interioară la logo și pe limba. Dacă totul e ok, iar calitatea este buna, sunt originali, dacă nu, refuza coletul.