| YoYoIonut a întrebat:

Mi-am downloadat si eu WWE 12 si il joc cu emulator de wii pentru ca am loat editia pentru wii.Mi se misca greu(adica nu se blocheaza, merge in reluare incet)imi spuneti cum pot rezolva problema? Eu am un calculator bun si imi merge WWE 11 pe pcsx2 imi merge bine nu se blocheaza deloc.O fi de la configurati sau ca il am pe wii? 1)Cine stie va rog imi daiti si mie configuratiiile pentru ca sa mearga normal nu asa incet? sau 2)Si daca e de la wii merge mai bine pe emulator de ps3 sau pe emulator de XBOX360? Va rog raspudeti-mi! FUNDA SI VOT PRIMULUI RASPUNS SCUZATI CATEGORIA DAR AM MAI PUS INCA ALTE 2 INTREBARI DIFERITE DESPRE JOCURI LA CATEGORIA PC SI NU MI-A RAPUNS NIMENI.

Răspuns Câştigător
| TeoTudor a răspuns:

Salut! Intr-adevar este din cauza fiindc ai descarcat un emulator de Wii sa iti spun ce se intampla:Cand tu descarci un emulator de Wii trebuie sa te gandesti ca Wii are peste 6gb Ram procesor peste 4ghz si placa video de peste 2Gb pe wii toate merg ff repede de aceea si tu trebuie sa i un calcultor cu resurse extraordinare cele minime sunt:4gb Ram 2, 98Ghz processor 1gb placa video te sfatuiesc sa iti modifici configuratia la emulatorul de wii s faci in asa fel incat sa iti mearga cat de cat daca nu ai resursele minime pentru un asemenea emultor nu iti va folosi cu nimic, Ah si pentru un emulator de pcsx3 eu cred ca da ar merge mi bine XBOX e ceva mai sofisticat ca ps3! Sper ca ti-am fost de folos, O zi buna in continuare!