| DoarNoemi a întrebat:

Cum imi fac cont pe youtube? am incercat sa-mi fac, cica am reusit dar cand am vrut sa las un comment acolo mi-a scris ceva d genu ca trebuie sa-mi activez contul si sa ma uit la e-mail da n-am primit niciun emailangry am facut cu un alt e-mail tot aceeasi chestie...nu mi-a venit mesaju de activare al contului.Chiar am nevoie de cont bagameasangry big grin help

4 răspunsuri:
| Bubble a răspuns:

Asteapta un timp pana va veni pe email.Singura solutiehappy

| DoarNoemi explică:

Tot astept de 2 luni...

| DoarNoemi explică:

Daca incerc din nou tot imi spune ca acel email a mai fost folosit...si tot trebuie sa-mi fac cu alt emailcrying deja cu 2 am vrut sa fac cont da tot n-am primit nimica

| miguel169 a răspuns:

De ce nu incerci din nou?