| Puyusd a întrebat:

mi-am loat un mp4 freeman holiday si din greseala am sters jocul acela cu piratii din caraibe daca il are cineva va rog frumos sa ma contactati id meu este vmarius94 sau lasati un site de pe care pot downloada niste jocuri.

1 răspuns:
| cenumesamipun a răspuns:

Uite:http://www.topfreepcgame.com/......game-full/ mie nu mi-a mers si eu il caut dar incearca si tu de acolo ca eu nu stiu cum sa downloadez de acolo si daca iti da survey dupa ce dai download game si te baga in alt site apesi repede download mediafire pana sa-ti apara survey dar de acolo eu nu mai stiu ce e de facut. Daca gasesti de acolo ce sa faci zi-mi si mie sau raspunde-mi ca si eu am intrebarea asta