| alexutzu200 a întrebat:

Mi-am luat decurand L.A Noire si am intampinat tot felul de probleme ba nu imi gasea nu stiu ce dll pana la urma am rezolvat aceeste probleme minore... Dar dupa ce am rezolvat cu toate dll Si am dat start game... surpriza jocul nu porneste am incercat sa il pornesc si din launch game si imi apare acea imagine cu rockstar game si dupa 1 minut imi dispare si tot nu intra in joc. Nu l-am cumparat mentionez

Răspuns Câştigător
| StiLLz a răspuns:

Inseamna ca jocul nu e complet cauta un alt site de unde sa il iei, sau incerca sa schimbi Crack-ul