| anonim_4396 a întrebat:

..Mi-am spart ecranul la telefon si acum ma costa in jur de 200 de lei sa-l repar.Intrebarea este daca pot sa-i schimb doar ecranul la un service iar dupa aceea sa il trimit la garantie si sa spun ca nu imi merge touch-ul? Cei de la garantie pot vedea daca ecranul a fost inlocuit?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se vede ca s-a umblat la el.
Imi pare rau pentru tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca isi dau seama

| Arianna022 a răspuns:

Am avug aceeasi problema cu iphoneul. Mergea perfect doar ca era spart tot. Am avut garantie si am platit 500 lei happy Eu zic sa nu te complici cu serviceul sau asa, oricum la garantie nu platesti mult.
Bafta happy

| mona a răspuns:

Iti pierzi garantia automat din moment ce il duci la service