| PerpUmM a întrebat:

Mi s-a furat telefonul. am blocat cartela (sunt pe Telekom) si am fost ziua urmatoare sa iau alta cartela cu acelasi nr. mi-a spus ca nu se poate decat daca cartela nu e blocata. ziua urmatoare am deblocat-o, am mers iar si mi -a spus ca nu le apare ca e deblocata. si atunci cand vor primi nu stiu ce de la ceva centru sa merg iar sa o ridic, si mi-au zis sa merg cu Cartela pierduta si telefonul... cat de prosti sa fie? vreau sa stiu daca ei nu au chef si sunt prosti sau daca chiar nu se poate sa-mi dea cartela. am o prietena careia la fel i s-a furat telefonul si ea si.a blocat cartela si ziua urmatoare si.a luat alta cartela cu acelasi nr sj avea si unele mesaje vechi... bine ea e si pe digi. si mai e ceva. daca mi-am pierdut telefonul sunt macar 1% sanse sa recuperez ce era pe el. intr.un fel cumva?

scuze daca nu intelegi si merci!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cei de la Telekom s-au cam tampit in ultima perioada laughing Si eu am patit-o cu telefonul. Cartela am ridicat-o dupa o zi sau doua dar nu tin minte cum am blocat-o, daca am blocat-o. Sorry. Daca ai avut back-up facut, da, ai putea sa-ti recuperezi mesajele, jurnalul apelurilor iar daca folosesti google drive si ai pozele acolo, sunt ca si recuperate, le gasesti in cont.