| casidei2005 a întrebat:

Salut TPU
Miercuri voi merge cu clasa in excursie
Diriginta ne zice ca daca ne luam snacks-uri ni le confisca
Spune ca se uita si in ghiozdane
Cum pot sa le ascund de diriginta?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De ce vrei neaparat sa iti iei? Pe langa faptul ca nu sunt sanatoase, daca mergeti cu autobuzul, veti face numai mizerie. Nu trebuie sa te gandesti cum sa le ascunzi, pur si simplu nu-ti mai cumpara. Ai timp destul sa mananci dupa ce va veti intoarce din excursie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti un mar

| deeeaqq a răspuns:

Ce dirigintă naşpa ai, trist

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Daca iti iei M&M's sau Skittles/gume sau snacks-uri mai mici, ascunde-le in papuci(sub talpa de preferat). Daca ai, cumpara-ti o perna de aia de avion pentru gat(CU FERMOAR) si pune-ti snacks-uri inauntru. Asa furisez eu de obicei mancarea in excursii. Sper ca te-am ajutat! raspuns castigator? Bye si bafta!

| casidei2005 explică:

Pai chestia e ca ne cazam la o pensiune si gen seara vrem sa facem nj ce party intre 7-8 colegi si sa nu ne prinda diriga