| Casady a întrebat:

Necatind ca sunt minora, am in clasa mea o revista proprie! Am nevoie sa largesc cercul meu de cititori, chiar si online! Cine este interesat, contactati-ma va rog!
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Ai putea sa imi dai site-ul...happy

| Casady explică (pentru alina58):

Am un site al revistei, site de creativitate! (Putin si despre clasa noastra) Abia l-am lansat asa ca tot ce e mai interesant apare cu incetisorul, sper insa sa-ti placa:
www.5site.webs.com

| Casady explică (pentru alina58):

Am un site al revistei, site de creativitate! (Putin si despre clasa noastra) Abia l-am lansat asa ca tot ce e mai interesant apare cu incetisorul, sper insa sa-ti placa:
www.5site.webs.com

3 răspunsuri:
| Casady explică:

Site:www.5site.webs.com...totul abia incepe :)