| ßℓøηdåcцмιηтє15 a întrebat:

niste huligan mi-au aflat id-ul si de pe un site imi tot schimba statusul de la messenger. Ce pot face pentru a-i impiedica sa imi mai schimbe statusul? Si care este site-ul?

Răspuns Câştigător
| UrsuletzMicutz a răspuns:

Http://www.ymland.com/status-changer/index.php asta e site-ul unde poti schimba status-urile...iar daca vfrei ca ceilalti sa nu-ti mai poata scrimba status-ul da la Yahoo, dupa aceea la "Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si fa exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Dai sus messenger>preferences>ignor list si selectezi prima casutahappy

| justagirl2 a răspuns:

Sau schimba messu'. Banuiesc ca ai mess 11. Din cate am inteles cu messu' 10 nu patesti asta

| SongElena a răspuns:

Off uite chiar acum am capat si eu de aceasta problema.iti tr unu pe mess ceva in pc si de aia...ia programulCCleaner.si folosestel si gta si inca ceva la mess intra sus unde scr Messenger la Preferences la Ignore list si bifeaza prima bulina si dai apply si gta...

sper ca te-am ajutat.

app eu asa am facut si am scapat.

funda?