| seby7sky a întrebat:

Nu de mult timp,la scoala generala la care sunt elev,merg pe hol spre baie, iar de la o clasa o fata vorbeste cu cineva si ii spune ca baiatul acela(eu)este tare dragut.Ce credeti? Este adevarat ceea ce zice sau nu? Multumesc.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E adevarat ce zice

| Azµre a răspuns:

Nu se știe... bagă-te în seamă cu ea.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Da ai toate sansele sa te placa si daca si tie iti place de ea ar trebui sa ii spui pana nu vine altcineva sa iti ia locul

| Wisky a răspuns:

Poate a pus ochii pe tine cine stierolling on the floor

| screamy a răspuns:

E posibil sa te placa dar sa nu tragem concluzii primite.Tie iti place de ea? asta conteaza, daca iti place de ea nu astepta ca ea sa faca primul pas.(fetele de obicei asteapta ca baiatul sa faca primul pas). BAFTA! happy