| Biencutzza a întrebat:

Buna ma numesc Bianca si sunt clasa a 8-a si as vrea dupa ce termin scoala generala sa merg la un liceu cu profil economic. Imi puteti spune cam se materii se fac?

1 răspuns:
| cryna a răspuns:

Buna eu sunt intra 9 tot la profil economic se face mate ca un fel de m2, economia intreprinderii =m2, studiul calitati=m3 si m1=contabilitate astea sunt materiile de profil in rest faci obiectele de baza din generala de anul asta sa scos muzica si desenul mate faci 3 ore rom 3 ore m1 m2 m3 cate 3 ore fizica si chimie 2 ore spper ca tiam putut fi de folos e cam greu dar mnah... te vei descurca