| anamaria_4450 a întrebat:

:*, o intrebare intre fete, am 12 ani si jumatate si mi a venit menstruatia, dar sanii mei sunt mici, o sa mai creasca putin si o sa fie mici? mama mea ii are foarte mari si sora mea la fel, multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

In timp iti vor creste ai abia 12 ani jumate mai ai destul timp tongue

| passenger a răspuns:

Stai linistita! Si eu eram in situatia ta la 12 ani laughing N-aveam pic de sani, si dupa menstruatie au crescut.

| WopWop_9950 a răspuns:

Ai de-abia 12 ani. stai linistita ca o sa-ti creasca. de acum o sa inceapa sa ti se dezvolte mai mult! vei vedea big grin

| Flores_9770 a răspuns:

Buna!
Cred ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta sau cu sora despre asta.
Desi schimbarea de forma se petrece in pubertate, sinii nu ajung la dimensiunea lor finala decit dupa ce implinesti 20 de ani.Deci,nu ai de ce sa-ti faci griji!
Pa pa!kiss