| Bisbiavatar12 a întrebat:

Oamenii cu greutate ridicata sunt mai solizi, dar mai ales si mai puternici?
Funda pentru raspunsuri cat mai complexe

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Grasimea = nu este egal masa musculara

| FaraNumePls a răspuns:

Nu neapărat. Unii sunt grași și îi pune oricine la pământ. Dar sunt unii care chiar le au cu bătaia și sunt solizi. Ac

| francut a răspuns:

Nu sunt numaidecat mai puternici.
Stiu un grasan pe care si o fata il pune jos daca il impinge.

| VictorFenrir a răspuns:

Nu,nu sunt mai puternici daca am greutatea de x ori mai mare ca a mea sau ca a ta.Forta nu sta in grasime sau in greutate sau varsta, stiu pe unu care e ditamai prostu si forta nema'