| Getting4you a întrebat:

Salut TPU! Particip la balul bobocilor anul acesta si nu am nici o idee ce as putea sa fac la proba de aptitudini(profa de romana care este organizatoarea balului mi-a dat o porcarie de teatru pe care nu as vrea sa o fac, uitati si un link cu ce ar trebui sa fac https://www.youtube.com/watch?v=UpNlqDqzOIA). Deci as vrea sa imi dati o idee cu ceva interesant...inafara de cantat si de dansat.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Pai poti sa o rogi frumos sa-ti dea alta tema, de exemplu poti sa faci un manolog sa povestesti ceva amuzant, sa amuzi pe toata lumea.Bafta!