| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta particip la Balul Bobocilor si nu am chiar nici o idee de ce as putea sa fac la proba de aptitudini.Va rog mult dati-mi niste idei.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vale2033 a răspuns:

Spune niste bancuri sau fa stend up comedy. Eu am facut rap, si am castigat!winking

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ce hobby-uri ai? poti jogla cu mingea. daca ai talent la dans, danseaza..nu iti putem da un raspuns exact, daca nu ne spui ceva din hobby-urile tale

| bebelusitaiaticubomfaieru a răspuns:

Stai in cap si numara pana la 5 daca esti in stare, daca nu poti numara pana la 2