| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Peste cateva zile voi pleca in Italia ( nu stiu exact cat voi sta ) si nu stiu ce sa iau cu mine acolo... ps 3 -ul sau pc-ul? Voi ce ati lua si de ce.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu ce cpleci acolo!
Daca pleci cu avionul, nu poti lua un computer mare, dar esti ok cu un laptop.
Daca pleci cu masina, trebuie sa intrebi daca au loc si pentru PC-ul tau, ca de cele mai multe ori, nu este loc.
Apoi, pentru perioade scurte de vizita, nu merita sa cari nimic cu tine, gasesti internet peste tot, hoteluri, restaurante, oriduunde, doar un telefon cu internet sa ai si ai deja conexie cu lumea toata.