| alex_6206 a întrebat:

Buna tuturor...am si eu o intrebare...peste cateva zile voi pleca pentru prima oara in Italia, voi pleca cu microbuzul.imi puteti spune va rog cum va fi si ce trebuie sa mai stiu? din experienta voastra.Va multumesc

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sa ai grije la bani, e posibil sa intalnesti persoane cu alba neagra, sa nu te incante sa joci, am intalnit un caz cand am venit din Italia care a pierdut 800 de euro, sa ai grije in general, sa nu te indepartezi de grup, in rest ce sa zic,, calatorie placuta,,

| alex_6206 explică:

Mai vreau raspunsuri va rog