| alex_6206 a întrebat:

Buna tuturor...am si eu o intrebare...peste cateva zile voi pleca pentru prima oara in Italia, voi pleca cu microbuzul.imi puteti spune va rog cum va fi si ce trebuie sa mai stiu? din experienta voastra.Va multumesc mult

2 răspunsuri:
| roxyroxy_1309 a răspuns:

Daca te duci sa lucrezi acolo e destul de greu.

| Bianca2610 a răspuns:

Pai depinde de multe calatoria ta.Cel mai bine era sa dai mai multe detalii.Depinde si de cum privesti tu,din punctul tau de vedere lucrurile din calatoria asta. Drumul,va fi obositor,evident,dar daca te duci in vacanta, sa te relaxezi va si super, depinde si unde in Italia te duci.Toate cele bune si vacanta placuta!