| LeeJiEun a întrebat:

Peste cateva zile voi pleca pana in italia si as vrea sa imi iau si cainele. Stiti unde pot face pasaportul pentru el si cipul sau ce ii mai trebuie sa poata iesi din tara?

Răspuns Câştigător
| ecks1 a răspuns:

Cauta pe google si actioneaza cu un telefon pentru a te asigura ca pot face asta. din cate stiu eu nu totate clinicile viterinare pot face asta.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă la orice cabinet veterinar mai de Doamne-ajută.

| viotedy a răspuns:

La orice cabinet, iti face si pasaport-vezi ca dureaza cateva zile-si cip ii pune.Vaccinat la zi+cusca sau ham iti cere la vama.

| ecks1 a răspuns:

Da! http://animusvet.ro/
te poate ajuta