| Outspoken19 a întrebat:

Salut tpu..peste vreo 4 zile am concurs la inot. Ce pot face sa scap de emotii?

Răspuns Câştigător
| loredanalorena a răspuns:

1.Gandeste pozitv! Asa reusesti ceea ce iti doresti! Repeta in minte fraza"Nu am emotii! Voi castiga concursul! Sunt sigur!"

2.Trage aer in piept!

3. Daca te simti stresat atunci te-ai putea duce la farmacie si cumperi "Ulei de peste". Ajuta foarte mult si te relaxeaza...si eu am luat inainte de olimpiada si m-a ajutat mult! Eu lu-am din aceasta cutie:http://www.google.ro/......tp?/imgres poti sa-ti iei si alt tip.
Succes! Funda?

| Outspoken19 explică (pentru loredanalorena):

Multam kiss mi-a folosit. Maine incepe. Urati-mi succes big grin

1 răspuns: