| Chatalyna a întrebat:

poate cineva sa ma ajute? urgent. am proiect la chimie si nu stiuce pot scrie la tema "actiunea unor prudesi procese chimice asupra omului si mediului". trebuie sa fie in proiect si jocuri, si ghicitori si fel de fel. dar mai important este informatia.ma poate ajuta cineva.va rog mult! :*

1 răspuns:
| TheLuciStyle96 a răspuns:

Salut Chatalyna, cred ca te pot ajuta eu :D. Uite un site de pe care poti sa iei 167 de teme cu legatura la referaul tau la chimie :http://www.e-referate.ro/......search.php Mult noroc.