| zuzuliina a întrebat:

Pot slabi daca fac zilnic sport 1-2 ore si nu mananc dulciuri?big grinbig grinSi daca da, cam in cat timp pot slabi 5 kg?:dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Depinde de organism! In 2 saptamani-1 luna, daca faci ce ai zis ca faci.Ideea e ca nu trebuie sa cazi in cealalta extrema si sa te infometezi. sad Sportul si dulciurile excluse sunt mai mult decat suficiente.Bafta! :* Si nu te stresa, ca si stresul ingrasa ca te face sa mananci.