| Tuca10 a întrebat:

Revin si eu cu o intrebare... părul meu a inceput sa creasca si nu mai vreau sa il tund in partea de sus, il las mai mare si nu mai pot sa-l asez... mi-am cumparat o placă pentru par, sa-l îndrept, imi puteti spune cum sa o folosesc, este prima oara. Multumesc, FUNDA

3 răspunsuri:
| Mynameis93 a răspuns:

Vrei să discutăm despre asta în privat? Wapp, Facebook, insta.Adică gen nu ştiu ce placă e, nu ştiu ce e nu ştii la ea. Aştept răspuns. Wowo

| dd17 a răspuns:

O lasi sa se incalzeasca iar dupa pui pur si simplu parul intre placi si o sa vezi ca se indreapta. GOOD LUCK

| runtyhypnotist a răspuns:

Prima data iti piepteni parul. apoi il imparti in mai multe sectiuni( adica iti faci un coc in varful capului si dai drumul la bucati de par pe parcursul intinderii), lasi placa sa se incalzeasca si dupa prinzi o suvita de par de la radacina o asezi intre placi si tragi placa in jos. la varfuri poti sa o tii cu 2 secunde mai mult ca sa se intinda bine. nu te grabi, dar nici nu tine foarte mult placa intr-un loc, sa nu iti arzi parul. ai grija!