| Kanabiss a întrebat:

si la toti baieti fete tongue era pe la ora 14:58 pe VibeFM o melodia cred ca africana din aia cu bastinasi cu tobe big grin si nu am resuit sa dau de ea crying si imi place asa de tare ca nu mi-a mai pot scoate din minte va rog frumos daca mi-a puteti spune suna cam asa "tana na na na ha, si na na na he, si na na na na he, comano na na he" va rog din tot sufletul daca o siti sau macar credeti ca e asta postati aici numele canteretului/trupei numele melodiei si un link daca se poate mersi mult as da orice pentru melodia aia sa stiu cum se cheama multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

Tana na na na ha.na na na he, na na na na he, comano na na he? Daca ai sti versurile te-as ajuta...