| GangstaGlock a întrebat:

si scuze categoria! As vrea sa stiu daca exista prin Romania un magazin sau ceva de unde sa cumpar RPG-7 si cu rachete,AK-47, etc. dar adevarate.Multumesc!

7 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Te doare capul, mergi si te culca.

| Rares311 a răspuns:

Pe counter strike le gasesti pe toate si aproximativ adevaratewinking.

| GangstaGlock explică (pentru Rares311):

Lasa-ma man cu counter strike-ul ca e varza! Joaca daca vrei Call Of Duty Black Ops 2, eu ti-l recomande foarte misto ca l-am jucat si inca il mai joc!

| Rares311 a răspuns (pentru GangstaGlock):

Incearca atunci la politia orasului din care esti

| GangstaGlock explică (pentru Rares311):

Ar fi ceva dar nu imi da un RPG-7(agheu foarte puternic)pentru ca mai zic politaii ca mai comunic si cu un vreo terorist sau ceva de genul.Dar cred ca e ilegal, si de la un dealer desta era mai bine.Imi place sa fac colectie pentru ca sunt un fan al armelor,grenadelor, etc. poate unii nu inteleg, dar parerea mea e ca o arma e si un mecanism, deoarece constructiilor lor, ca o arta!

| BAysta a răspuns:

Nu stiu daca se mai gasesc si acum.

| BAysta a răspuns:

Nu stiu.