| alin180 a întrebat:

Sper sa imi raspundeti si mie la aceasta intrebare: Deci pe farmerama :Ca sa intru pe forum la farmerama imi trebuie cont separat pentru forum sau te poti conecta cu contul tau din joc? PS:Eu nu ma pot conecta cu contul din joccrying (Scuze pentru categorie am nevoie rapid de raspuns)

1 răspuns:
| MaslinutaAmara a răspuns:

Eu am jucat farmerama si pe forum intram cu acelasi cont. Poate e vreo eroare la tine.
Ideea e ca trebuie sa fii logat pe joc ca apoi sa poti intra pe forum. Chiar acum am verificat si merge.