| razvan1008 a întrebat:

Stie cineva de vreun proiect national(international) de schimb de experienta intre elevi din tari diferite? As vrea sa ma inscriu dar vad ca profii de la mine din liceu sunt retardati, nu vrea nici unul sa anunte.Ma tem ca perioada de inscrieri s-a terminat. Daca stiti,nu ezitati sa spuneti sau sa-mi dati un site, ceva.

1 răspuns:
| AnneRoseRock a răspuns:

Am auzit de un proiect de genul numit Comenius, dar nu stiu sa-ti dau cine-stie-ce detalii... Sorry...