| vondyyy a întrebat:

Buna dimineata. Sunt interesat de programul Schimb de experiente cu alti elevi din alte tari... voi ati participat vreodata? stiti unde pot sa ma inscriu? astept parerile si sfaturile voastre. Va multumesc!

1 răspuns:
| FesCuDungi a răspuns:

Inscrierile se fac la unitatea de invatatmant (in caz ca la voi se fac asa ceva) cat despre participare, recomand aceste schimburi de experienta, sunt foarte tari si se merita sa vezi si alte locuri si sa intalnesti si alte persoanewinking