| Gnomul a întrebat:

stie cineva la ce viteza poate ajunge un skateboard sau rolele, o comparatie care are viteza mai mare, va multumesc

Răspuns Câştigător
| Progaming50 a răspuns:

In ambele cazuri depinde de cine e pe ele.De exemplu:la vale amandoua au aceeasi viteza.Amandoua pot prinde acceasi viteza.Depinde de cine sta pe ele.La skateboard e mai greu ca trebuie sa dai mereu din picior si iei curbele destul de dificil. Dureaza pana inveti sa iei curbele fara sa te opresti.Dar nici pe role nu e usor.Baftawinking

| Gnomul explică (pentru Progaming50):

Mersi de raspuns happy

2 răspunsuri:
| Progaming50 a răspuns:

Cu placere!