| Eastwood a întrebat:

..Stiti ca acum 5-6 ani Cartoon Network avea o alta denumire ceva cu Too... Mi-o puteti spune.

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Toonami

| Eastwood explică (pentru shadovv):

Asa frate mersii

| shadovv a răspuns (pentru Eastwood):

Justice League, Batman tas, Batman from the future, Xman evolution, Samurai Jack... ce ani frumosi!

9 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Cartoon toon toon

| sSebastian a răspuns:

Mini maX / jetix?

| Andriux a răspuns:

Din câte îmi amintesc, Cartoon Network a avut mereu acelaşi nume. Singurul care şi-a schimbat numele de câteva ori a fost actualul Disney Channel numindu-se înainte Jetix şi Fox Kids.

| ciprianb a răspuns:

Nu si-a schimbat numele.

| Eastwood explică (pentru ciprianb):

Cand era programul de la 8 incepand pana la 9 jumate 10 can se termina avea numele ceva cu Too...de dadea Liga dreptatii...

| Andriux a răspuns (pentru Eastwood):

Cartoon Toon Toon? Știu că se uită fratele meu cel mic la ceva de genul...

| green1apple a răspuns:

Nu si-a schimbat niciodata denumirea. Dar a fost partajat cam 1 ora jumate de Toonami.