| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cand incepem scoala? pe data de 15 sau pe data de 1 septembrie?
Fundita si voturi!

Răspuns Câştigător
| Mădu_1945 a răspuns:

Pe 12 septembrie incepe scoala!batting eyelashes
Nu fi nerabdator co sa regretilaughing! Hai bafta pe la scoala! Zi faina!love struck

19 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pe 12 septembrie.
Baftă.

| Neimportant a răspuns:

Nu, începeţi pe 12 septembrie
Http://loveyaromania.tb.ro/......2011-2012/

| stweety10 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| AndddRu a răspuns:

12 septembriie!

| Maothecat a răspuns:

In 12 chiar big grin... desi se va termina mai tarziu pentru ca vor fi prlungite vacantele de Craciun si Pasti... la vacanta de Craciun se va termina si primul semestru

| Roxana6277 a răspuns:

Nu incepem nici pe 15 nici pe 1 septembrie. Incepem pe 12 septembrie, intr-o zi de luni.

| Roxana6277 a răspuns:

Nu incepe nici pe 15 nici pe 1 septembrie. Incepe pe 12, intr-o zi de luni.

| PisicaRoz a răspuns:

Eu stiam ca pe 15 dar se zvoneste cum ca ar incepe pe 12 ca pica luni si de aiathinking

| Mădu_1945 a răspuns:

Mersi de funda!love struck

| CandyHearts a răspuns:

Pe 12

| CandyHearts a răspuns:

Funda?

| euI a răspuns:

12 septembrie

| StarLordDeath a răspuns:

Din pacate pe 1 pentru ca vor sa lungeasca vacanta de iarta pana la 1 luna Funda?

| antoniaaaa a răspuns:

Hey mai sunt intrebari de genul asta, daca ai cauta ai afla. scoala nu incepe nici pe 15 nici pe 1 septembriewinking incepe pe 12 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoala se incepe pe 12 septembrie, stiu sigurhappy

| aida009 a răspuns:

12 septembrie

| adrian05 a răspuns:

Pe 12 septembrie pentru ca 15 cade joi

| alynutza_1927 a răspuns:

Pai pe 1 septembrie eu stiu ca se dau corigetele. daca acolo te duci du-te pe 1... daca vrei sa te duci cand incepe scoala te duci pe 15 septembrie mai gabywinking

| alynutza_1927 a răspuns:

Vz ca imi esti dator cu niste comuri pe facebook am numele "alinutza petrutza"