| HinnaBunneh a întrebat:

Buna seara TPU am auzit ca numai incepem scoala pe 10 septembrie ci pe 3 stiti daca este adevarat?

7 răspunsuri:
| NICKSOOO a răspuns:

Incepem pe 10; iata aici, ca sa te lamuresti http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013

| Ghfdsj a răspuns:

Pe 10 se începe big grin. Chiar acum vorbeam cu profu' de sport :]]].

| Bєshka a răspuns:

Ceee?

| ツDiana a răspuns:

Nu e adevarat..Au vrut initial sa faca asa, doar pentru a avea mai multa vacanta de iarna, acum nu stiu exact decizia lor. happy

| SlowMotionn a răspuns:

Nu este adevarat. Tot pe 10 septembrie incepem. De unde stii daca poti avea incredere in mine? Am parintii profesori, mi-au spus clar ca pe 10 incepem. Fundita? happy

| publicbooks a răspuns:

Doamne fereste, si asa abia am iesit din a 8a, si pana am terminat cu examenele si inscrierile se termina luna iulie...

| Raileanu_Mary_1999 a răspuns:

Eu am intrebat pe profa noasta si ea o spus ca venim la scoala pe 3 septembrie, nu stiu cum ii la tine, eu invat la Liceul Teoretic Traian