| asdaf a întrebat:

Incepem scoala pe 1 septembrie? :O

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu!
Școala începe pe 16.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala incepe pe 16 septembrie straight face.

| comsacodrut a răspuns:

Nu pe 1 ci pe 16 septembrie. Daca se va modifica vom vedea la stiri

| Dippa a răspuns:

Nu,pe 16.

| Andreeac33 a răspuns:

Nu, stai calm.Doar pe 16 incepem.

| danielut a răspuns:

NU,pe 15 sept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru danielut):

15 septembrie e duminica laughing.

| FinnAdventureTime a răspuns:

Citez din avocatnet.ro: "Conform prevederilor cuprinse de actul normativ, cursurile pentru anul scolar 2013-2014 vor debuta oficial la 16 septembrie (in perioada 1-16 septembrie doar cadrele didactice se vor prezenta la unitatile de invatamant, n.red.)" Asa ca... nup. Sper si eu asta.

| anuca223 a răspuns:

Nu.Pe 16 septembrie.

| AliKilljoy a răspuns:

Eu stiam ca incepem pe 9.

| silvia234 a răspuns:

Elevii vor începe şcoala la 16 septembrie pentru anul şcolar 2013/2014, conform unui ordin publicat de Ministerul Educaţiei în Monitorul Oficial, urmând să fie prezenţi 176 de zile lucrătoare la orele de curs, în total 36 de săptămâni.

Vacanţa de vară va debuta oficial la 21 iunie 2014, în timp ce prima vacanţă din noul an şcolar este programată în perioada 2–10 noiembrie, însă numai pentru învăţământul primar. Vacanţa de iarnă va avea loc între 21 decembrie şi 5 ianuarie, în timp ce vacanţa intersemestrială este programată pentru intervalul 1–9 februarie.

| Maryk9 a răspuns:

Scoala incepe pe 16 septembrie uitate aici http://www.avocatnet.ro/......icata.html FUNDA? :D

| RebecaBeca a răspuns:

Nu, scoala incepe pe `16 septembrie!winking