| Amelya02 a întrebat:

Incepem scoala pe 17 septembrie?

22 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Da, a confirmat Victor Ponta.

http://www.rtv.net/......42605.html

| KellyGreen a răspuns:

Da, in urma cu putin timp Ponta a zis ca a fost amanat inceputul anului pana pe 17 septembrie.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Ar fi prea frumos! Incepe in 10 septembrie, luni.

| Amelya02 explică (pentru Alecsandraa97):

NU, incepem pe 17. Asa a zis Ponta

| alexeu998 a răspuns:

As vrea eu ....pe 10 septembrie.

| positivity a răspuns:

Da, ai auzit bine. Şcoala nu se mai începe pe 10 septembrie, ci pe 17 septembrie 2012.
Iniţial ministerul Educaţiei anunţase că şcoala va începe pe 10 septembrie, dar Victor Ponta a spus că este cea mai bună variantă ca şcolile să se deschidă pe 17 septembrie.
Deci, cum am spus la început, şcoala va începe pe 17 septembrie.
http://www.rtv.net/......42605.html

| VampireBlood a răspuns:

Da!

Răspuns utilizator avertizat
| nimeniooda a răspuns:

Scoala incepepe 10 septembrie.

| Shukacu a răspuns:

Din cate am auzit da.

| RalucaNiță a răspuns:

Pe 10 septembrie

| Mihaelaaa13 a răspuns:

Da incepe pe 17 :(( http://www.gds.ro/......ai+tarziu+

| CostyBoss123 a răspuns:

Pe 10

| smekerik a răspuns:

Pai trebuia sa incepem pe 10 septmbrie asa cum spunea ministrul Educaţiei Ecaterina Andronescu dar, vineri seara, intr-o emisiune de la Realitatea TV, ea a spus că va propune în şedinta de Guvern de sâmbătă ca noul an şcolar să înceapă la data de 15 septembrie.Victor Ponta a spus că cea mai bună variantă este ca anul şcolar să înceapă pe 17 septembrie, în condiţiile în care data de 15 septembrie este o zi de sâmbătă. happy happy

| AmaliaAmyE00 a răspuns:

Scoala se incepe pe 10 sept

| limpbizkit a răspuns:

Scoala incepe in 10 septembrie, oameni buni!

| alex026 a răspuns:

Da, chiar azi dimineata, 1 Septembrie, Ponta a anuntat ca scoala incepe pe 17.
Uite si un link : http://stirileprotv.ro/......mbrie.html

Sper ca te-am ajutat :)

| evenso a răspuns (pentru alex026):

Daca este adevarat astia sunt IDIOTI!
Cum este posibil ca dupa ce a anuntat Ponta acum doua saptamani ca scoala incepe pe data de 10 Septembrie, iar acum se va amana pe 17 Septembrie?
Duc in eroare pe toata lumea.
Asa ceva nu se face! sad

| Amelya02 explică (pentru evenso):

Nu? vroiai pe 10?

| evenso a răspuns (pentru Amelya02):

Eu demult nu mai incep scoala, dar trebuie sa stiu SIGUR pe ce data il duc pe fiul meu la scoala si derutarea asta nu mai inteleg, oricum ma bucur pentru el ca are o saptamana in plus de vacanta.