| Krystina0xd a întrebat:

Salut,TPU! Stiti site-uri cu povesti de groaza? Cele mai multe si utile. Funda! Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| msweety a răspuns:

Scrii pe net povesti de groaza si gasesti o gramadabig grinbig grin

| CumZicEu a răspuns:

Uite un site...e foarte frumos si o sa gasesti foarte multe povesti frumoase de orice gen... daca merita sper sa primesc o funda:d www.wattpad.com

| bogdy4you a răspuns:

Sall stiu un forum si un blog care sunt ale mele.
Anonimradioamy.blogspot.com dar osal vindem duminica dar poti intra linistit.
Bogdypovesti.forumhit.ro aceasta este tot forumul meu va astept sper sa primesc funda.