| AugustinFiltru a întrebat:

Stiu ca am mai intrebat odata dar este foarte urgent.
Dati-mi si mie niste sfatori despre ce sa port la banchet (lasa a VIII-a)!
Precizez ca sunt baiat!
Si daca se poate si un site cu poze complete (de jos pana sus)!
Dau funda celui mai bun raspuns si care ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Pentru tine e simplu, ce mare chestie. Un costum, pantaloni la dungă negri, cămasă, sacou. Du-te în oraș și alege-ți. Pantofi cremuiți, o tonă de parfum, părul dat cu gel, și lipici la gagici. Baftă! Important e să te simți tu bine, restul nu mai contează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in clasa a8a ar fi bine sa porti o tinuta casual pentru ca nu mai esti copil.
Eu spun sa te uiti pe site'urile astea 3 si cu siguranta ai sa gasesti articole foarte interesante.
www.zara.com
www.bershka.com
www.pullandbear.com
Daca te uiti la poza mea de profil asa am fost imbracat.
Sacou de la Zara jeansi de la P&B regular fit si camasa de la BeYou.A, si in picioare vesnicii tenesi de la Converse.