| N1m3n1Altu a întrebat:

, stiu e ceva timp.dar aveti idee ce s-a intamplat cu Roxana Babenco? Sincer chiar as vrea sa dau de ea..nu,s hater. vreau doar sa ii spun cv. daca ma puteti ajuta..multumesc

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am auzit ca si-ar fi schimbat numele si ar fi plecat in alta țara. Oricum mai bine, aici nici nu putea sa mearga pe strada ca era înjurată și huiduită. A făcut o greșeala, dar asta nu înseamnă ca trebuie condamnata pentru tot restul vieții.

| N1m3n1Altu explică (pentru Bondarel99):

Orice om are greseli..suntem oameni.e firesc si omenesc sa gresim.dar voiam sa dau de ea.

| Green66 a răspuns:

Nu ai ce să-i spui, nu mai pune botu' shame on you

| N1m3n1Altu explică (pentru Green66):

Eu vorbesc serios..chiar f serios...

| N1m3n1Altu explică (pentru Green66):

Mna.e normal sa nu mai aiba incredere dupa scel incident... oricum e o fata f frumoasa si de asta as vrea sa dau de ea