| Eduard44 a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani, cant vocal si la chitara. Ziceti-mi niste melodii cantate la chitara, de baiat, sa fie faine.Dar va rog sa imi ziceti multe multe.Multumesc anticipat, si funda celui cu multe melodii.

1 răspuns:
| VampireDeea144 a răspuns:

Impossible- James Arthur, Guns`n`Roses-Knockin` at heaven`s door
Phoenix-In umbra marelui URSS
Metallica-Fade to Black
Phoenix-Fata verde
Vita de vie-Praf de stele
Valeriu sterian-Amintire cu haiduci "Padure nebuna", "Andrii Popa", "A fost o data", "Nu te mai iubesc", "Zombie" - The cranberries, "Noapte la mare, noapte la munte", "Barbatelul", "Doua maini", "Doi ochi caprui ->