| MiculFaraon a întrebat:

sunt clasa a 11 a si cam am probleme pe la scoala. Probleme ma refer cu alti colegi de pe la alte clase, ma refer baieti, care au ceva cu mine, ma tot vorbesc, ma critica. Pur si simplu nu ii inteleg, eu cred ca sunt invidiosi pe mine sau nu stiu. Urat nu sunt, prost nu sunt. La corp arat destul de bine, sunt facut si mai multe fete trag la mine. Ei sunt pe langa mine foarte slabi dar in schimb se dau foarte " smecheri ". Nu stiu ce sa le fac, in fiecare zi imi fac nervi, as vrea sa ma bat cu ei pe rand dar faza e ca imi este ca dupa sa nu vine mai multi si sa o incurc mai rau. Va rog sa imi spuneti ce sa fac. dau funda. P.S sa nu imi spuneti sa ii tratez cu indiferenta ca nu prea merge.

2 răspunsuri:
| momo0988 a răspuns:

Daca o sa fii indiferent nu o sa prea mearga dar daca te iei la bataie cu ei ce crezi ca rezelvi? In primul rand nu incepe sa te dai prea smecher, 2. lasa-i in pace : indiferenta doare cel mai tare, 3 fii sociabil cu ceilalti si asa o sa castigi respect ....parerea mea happy