| mentolol a întrebat:

Salut TPU, sunt clasa a 8-a,si imi este frica de examen, stie cineva daca va fi greu sau daca a fost greu anul trecut?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Orice examen pare foarte greu, pana cand treci peste el, si iti dai seama ce usor a fost, mai ales in comparatie cu ce urmeaza. laughing Nivelul de dificultatea nu se schimba major de la an la an, ci foarte sputin spre deloc. Fa-ti un plan de invatat, dormi bine, studiaza zilnic, fii perseverent si totul va fi bine.Succes.

| AdioTPU a răspuns:

Daca înveți și te pregătești temeinic nicio probă nu va fi grea.

| 120bulevard a răspuns:

Stai sa vezi cum e primul examen auto, prima sesiune, BAHAHAHA, asta e doar un FLEAC.

| just4ubr2015 a răspuns:

Va fi foarte greu cine va invata il va lua cine nu il asteapta lopata.

| Fonk a răspuns:

Nam de unde sti daca va fi greu, iar daca a fost anul trecut cauta pe google.