| OannaAlee a întrebat:

Sunt clasa a8a si vreau sa fac un video cu pozele de la banchet si cu toti colegi asa de despartire si nu stiu ce melodie e potrivita sa pun pe fundal. Va rog ajutati-ma. Funda la cea mai potrivita melodie! :*

3 răspunsuri:
| Ronnie35 a răspuns:

We Are The Champions. happy

| nonammme a răspuns:

Si eu am facut un clip cu pozele de la banchet, am folosit Hi-q - Asa-s prietenii happy. Mi s-a parut cea mai potrivita. Sper sa-ti foloseasca. :*

| cristynutza97 a răspuns:

Buna si eu am facut un video cu poze de la banchet si am folosit assu ''Sfarsit de generala''. Mi se pare cea mai potrivita. Sper ca te-am ajutat