| Eyleen a întrebat:

Sunt clasa VIII-a si pe 27 mai am agapa; Problema mea este ca nu prea stiu ce sa-mi fac la par. M-am gandit sa-l prind si sa las cateva suvite sa le incretesc, numai ca nu stiu cum sa-l prind. Ceva idei? Fundita celui mai explicit raspuns.

P. S.-Nu vreau doar poze!

Răspuns Câştigător
| Cucutza a răspuns:

Deci daca o sa iti prinzi parul o sa te deranjeze cand o sa se lase din cauza miscari si o sa stai cu mana numai in par, incearca sa il lasi desprins sa ii dai un volum frumos si sa ai la tine un fixativ si un piaptan si cand vezi ca se lasa te mai duci la baie si il tapezi si dai cu fixativ si asa o sa arati fresh happyDistractie placuta!happy